Whispbar WB 300

Nosič lyží a snowboardov Whispbar WB300 je medzi nosičmi lyží technologickou špecialitou. Už na prvý pohľad sa od ostatných nosičov lyží odlišuje futuristickým dizajnom, ktorý nie je len vizuálne atraktívny, ale predovšetkým funkčný. Strieborný eloxovaný povrch nosiča WB300 dokonale vylepší vzhľad vášho auta a dodá mu väčšiu eleganciu.

Výrobca:
WHISPBAR
Obj. čislo:
WH-WB300
Doba dodania:
Na sklade

199,00 € s DPH 165,83 € bez DPH

Whispbar WB 300

Technologickou novinkou nosiča WB300 je uchytenie lyží medzi tesniace gumy. Nakoľko je WB300 nízkoprofilový, viditeľná len jedna guma, kým druhá je ukrytá vo vnútri nosiča.

Jedinečnosť nosiča lyží a snowboardov WB300 spočíva aj v unikátnom kĺbovom mechanizme SmartFlex, ktorý zabezpečí bezproblémové uchytenie lyží a snowboardov rôznej hrúbky. Hrúbka lyží či snowboardu už viac nepredstavuje žiaden problém. Kĺbový mechanizmus nosiča WB300 umožní automatické nadvihnutie vrchného ramena nosiča v prípade potreby, a zabezpečí tak perfektné uchytenie.

Manipulácia s nosičom Whispbar WB300 je veľmi praktická, no nezabúda sa ani na bezpečnosť. Samozrejmosťou je zamykanie nosiča a samotné otváranie zabezpečuje veľké tlačidlo, s ktorým sa veľmi ľahko manipuluje aj v lyžiarských rukaviciach.

Uchytenie WB300 na strešný nosič je veľmi jednoduché a navyše kompatibilné so všetkými typmi strešných nosičov.

Whispbar WB300 má nízky a aerodynamický profil, čo mu zaručuje malý odpor vzduchu, a teda aj menšiu spotrebu a nízku hlučnosť. S nosičom Whispbar WB300 môžete naraz prepraviť až 6 párov lyží, či 4 snowboardy, prípadne ich kombináciu.

S nosičom lyží a snowboardov Whispbar WB300 cestujte na hory štýlovo a elegantne.

Vonkajšie rozmery
Dĺžka (cm) 91
Šírka (cm) 10
Výška (cm) 10
Kapacita
Lyže 6 párov
Snowboard 4x
Hmotnosť 5,5 kg
Farba strieborná / čierna
Uzamykanie áno
Materiál hliník / plast
Možnosť upevniť Carvingové lyže áno
Maximálna rýchlosť vozidla s nosičom (km/h) 130

Parametre

Umiestnenie nosičaNa strechu
Hmotnosť5,5 kg
Výška0,1 m
Šírka0,1 m
Hĺbka0,91 m