Thule Vector Alpine Black Metallic

Strešné boxy Thule Vector sú nástupcami boxov prémiovej rady Dynamic a Excellence. Boxy Vector prichádzajú s dizajnom, ktorý dodáva každému automobilu výrazný vzhľad. Nízky profil a mierne klesajúca predná časť pomáhajú vytvárať kompaktnú líniu s modernými vozidlami aby si udržali čistý vzhľad.

Výrobca:
THULE
Obj. čislo:
TH613501
Doba dodania:
Na sklade

1 459,00 € s DPH 1 215,83 € bez DPH

+ -

Thule Vector Alpine Black Metallic

Thule Vector bol ocenený cenou IF Design Award v produktovej kategórií od World Design Guide.

Interiér boxu má integrované dve automatické osvetlenia a odnímateľnú plstenú výstelku spodnej časti boxu pre lepšiu ochranu lyží alebo prepravovaného nákladu. Vnútorná časť veka je bielej farby čo v kombinácii s LED svetlom zjednodušuje manipuláciu s batožinou v noci. Výstelku je možné z boxu vybrať a v prípade potreby vyčistiť.

Thule Vector L Black má rozmery 231.5 x 88.5 x 35.5 cm, objem 430l a umožňuje prepravovať až 6 párov lyží s max.dĺžkou 205 cm či 3-5 snowboardov. Ak vám tieto rozmery nevyhovujú, pozrite si veľkostné verzie boxov Thule Vector M a Alpine. Boxy sa vyrábajú v dvoch farebných prevedeniach: čierna metalická a titánová.

Obojstranné otváranie
Thule Vector je možné otvárať z oboch strán. To znamená nielen jednoduchý a ľahký prístup k batožine, ale tiež ľahšiu montáž strešného boxu na strešné nosiče. Veko boxu je vystužené prídavnými výstuhami, takže otváranie a zatváranie boxu je pohodlné a nenáročné.

Centrálny zamykací systém SlideLock
Strešný box Thule Vector má trojbodový zámok ovládaný systémom SlideLock, vďaka ktorému je možné zatvoriť a uzamknúť box jednou rukou. Zamykací systém má bezpečnostnú poistku, ktorá zabezpečuje, že kľúč je možné vybrať zo zámku iba vtedy ak všetky uzamykacie body sú pevne uzavreté. Pre pohodlnú manipuláciu s vekom je box vybavený ergonomicky tvarovanými madlami.

Prístup do kufra
Predsunutá poloha boxu na streche auta Vám zaručí bezpečný prístup do kufra s minimálnym rizikom kontaktu dverí auta s vekom boxu.

Power-Click
Thule Vector je vybavený patentovaným systémom pre rýchlu montáž boxov Thule PowerClick, s ktorým namontujete box ľahko a bezpečne. Je vybavený indikátorom momentu dotiahnuti. Stačia 4 otočenia a upínacie čeľuste sa utiahnu okolo tyče strešného nosiča. Kompletná montáž je hotová za niekoľkých minút. Vhodný pre všetky typy strešných nosičov.

Thule Vector určite patrí medzi najkrajšie boxy na trhu. Výrobca doň, ako do svojej vlajkovej lode, zakomponoval všetky svoje overené technické vylepšenia ako PowerClick, SlideLock, výstuhy veka a novinky – integrované osvetlenie a výstelku dna, takže za výbavu má jednotku. Manipulácia s boxom je jednoduchá a príjemná.

Modelová rada Thule Vector
Farba boxu lesklá čierna
Záruka 5 rokov
Trieda objemu menšie (do 400 litrov)
Objem 380 l
Vnútorná dĺžka (cm) 204,5 cm
Vnútorná šírka (cm) 78 cm
Rozmery 228 x 88,5 x 32 cm
Montážny systém Power-Click
Spôsob montáže otáčaním ružice
Umiestnenie nosiča strecha
Max. počet párov lyží alebo snowboardov 6/5
Maximálna dĺžka lyží 200 cm
Systém otvárania SlideLock
Strana na otváranie obojstranné otváranie ľavé alebo pravé
Vhodné tyče štvorhranné aj aero
Maximálna záťaž 75 kg
Hmotnosť 29,9 kg
Uzamykanie centrálne
Materiál ABS plasty
Certifikáty TÜV, City Crash

Parametre

Dĺžka boxuod 210 cm
Maximálna záťaž75kg
Umiestnenie nosičaNa strechu
Hmotnosť30 kg
Výška0,32 m
Šírka0,885 m
Hĺbka2,28 m

Video