Thule SnowPack 7325 Extender

Nosič lyží THULE Snow Pack Extender 7325 je určený na prepravu 6 párov lyží alebo 4 snowboardov. Nosič je výsuvný čo uľahčuje nakladanie.

Výrobca:
THULE
Obj. čislo:
TH7325
Doba dodania:
Na sklade

248,50 € s DPH 207,08 € bez DPH

+ -

Thule SnowPack 7325 Extender

Nosič lyží THULE Snow Pack Extender 7325 je určený na prepravu 6 párov lyží alebo 4 snowboardov, šírka nakladania 62,5 cm, hliníková úprava, možnosť montáže na štvorhranné oceľové priečky aj na hliníkové priečky s T drážkou Aerobar a Wingbar. Nosič je výsuvný čo uľahčuje nakladanie. Veľké tlačítka na ovládanie, dajú sa otvárať aj s nasadenými lyžiarskymi rukavicami.

Nosič lyží THULE SnowPack Extender 7325 je elegantný a aerodynamický nosič pre všetky typy lyží a snowboardov určený na prepravu 5 párov lyží alebo 2 snowboardov, šírka ložnej plochy 62,5 cm. Nosič je navrhnutý tak, aby bolo možné upevniť všetky druhy lyží a snowboardov, aj šírších a s väčším viazaním. THULE Snowpack má integrovaný vertikálny pružinový systém, ktorý znižuje výšku nosiča v priebehu vykladania, prekrývajúce mäkké gumové podložky môžu taktiež pomôcť ku zníženiu výšky pri vykladaní. Nosič je vysúvateľný pre pohodlnejšie nakladanie a vykladanie lyží.

BEZPEČNOSŤ - drží lyže a snowboardy bezpečne ultra mäkkým gumovým ramenom, ktoré prilne tak, aby sa nepoškriabalo vybavenie. Bezpečne unesie silnejšie modernejšie lyže a snowboardy, znižuje výšku nosiča pri vykladaní vďaka integrovanému pružinovému systému. Lyže je možné uzamknúť k nosiču a nosič k vozidlu. Nosič spĺňa bezpečnostné normy City Crash a TUV.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE - jednoduché otvorenie a zavretie aj v zimných rukaviciach, vďaka veľkému tlačidlu. Komaktibilný s T drážkou 20 mm, montážny kit TH8897 pre štvorcové priečky SquareBar je dostupný ako príslušenstvo nie je v cene.

VHODNOSŤ - eloxovaný hliníkový strešný nosič pre lyže a snowboardy určený pre všetky typy lyží a snowboardov. 2 výškové polohy aj pre lyže s vysokým viazaním.

Parametre

Umiestnenie nosičaNa strechu
Hmotnosť5,4 kg